|
|
 |
| Nazwa: | Kostek | | Strona: | - | | Czas: | 18.08.2010, o 18:10 (UTC) | | Wiadomość: | taki mamy skład juniorow , że spokojnie możemy powalczyć o zwycięstwo w lidze ;] |
| Nazwa: | v | | Strona: | - | | Czas: | 18.08.2010, o 17:10 (UTC) | | Wiadomość: | a juniorzy mają skład że chcą wygrać to |
| Nazwa: | Ciółkowiak | | Strona: | - | | Czas: | 18.08.2010, o 16:48 (UTC) | | Wiadomość: | Jedziem z KURWAMI hej ULKS jedziem z Kurwami!!! |
| Nazwa: | Werze w NAS!! | | Strona: | - | | Czas: | 18.08.2010, o 16:09 (UTC) | | Wiadomość: | Ej kurw* pokażmy tym patałachom,że wygramy tą ligę!JUNIORZY!!!!
|
| Nazwa: | junior | | Strona: | - | | Czas: | 18.08.2010, o 15:42 (UTC) | | Wiadomość: | juniorzy muszą wygrać i... wygrają! ! ! |
| Nazwa: | v | | Strona: | - | | Czas: | 18.08.2010, o 13:11 (UTC) | | Wiadomość: | jestem bardzo ciekawy tego meczu |
| Nazwa: | ahhh | | Strona: | - | | Czas: | 18.08.2010, o 10:38 (UTC) | | Wiadomość: | czarni idccie w czarną du** |
| Nazwa: | Czarni | | Strona: | - | | Czas: | 18.08.2010, o 09:50 (UTC) | | Wiadomość: | I tak przegracie!! CZARNI!!! |
| Nazwa: | v | | Strona: | - | | Czas: | 17.08.2010, o 19:46 (UTC) | | Wiadomość: | ciekawe jaki wynik będzie z czarnymi |
| Nazwa: | trener2 | | Strona: | - | | Czas: | 17.08.2010, o 10:57 (UTC) | | Wiadomość: | przypominam dzis i w czwartek jest trening o 18. |
|
|
 |
|
|
|
|