|
|
 |
| Nazwa: | trener2 | | Strona: | - | | Czas: | 22.08.2010, o 20:08 (UTC) | | Wiadomość: | dzis dwa zwyciestwa dlugo na to czekalem ale sie doczekalem .Kto niebyl dzis na meczach juniorow i seniorow stracil cos czego juz nie da sie odrobic . jestem pod wrazeniem gry juniorow. |
| Nazwa: | trener2 | | Strona: | - | | Czas: | 22.08.2010, o 19:24 (UTC) | | Wiadomość: | to oczym informowalem stalo sie faktem,macie do swojej dyspozycji nowa strone,mysle ze nie bedziecie myslasmi tylko na tej stronie ja chce was widziec na treningach i meczach.jak juniorzy beda grali ichcieli grac to ta lige wygraja. wtorwek i czwartek o 18 trening |
| Nazwa: | sarniak | | Strona: | - | | Czas: | 22.08.2010, o 18:24 (UTC) | | Wiadomość: | dla tych mniej rozwinietych technicznie macie adres nowej strony
www.ulksciolkowo.futbolowo.pl 
wbijac  |
| Użytkownik: |  ulksciolkowo Offline | | Czas: | 22.08.2010, o 17:42 (UTC) | | Wiadomość: | wszyscy krytykuja,ale nikt sie nie podpisze swoim imieniem i nazwiskiem |
| Nazwa: | trener2 | | Strona: | - | | Czas: | 22.08.2010, o 06:06 (UTC) | | Wiadomość: | to co czytam na tej stronie to wynurzenia ludzi ktorzy niewiedza co z soba zrobic, zamiast przyjsc na trening czy mecz wybrali lepsze zajecie by siedziec przed komputerem i krytykowac wszysko ,dzis gramy o 11 mecz zapraszam wszystkich ktorym sie cos na tej stronie nie podoba,moze to wy poprowadzicie te strone albo wspolnie cos zrobimy zeby bylo lepiej.Nowa strona wystartuje (jak sie uda w 24h ) dopiero a wy juz krytykujecie |
| Nazwa: | Alan | | Strona: | - | | Czas: | 21.08.2010, o 21:45 (UTC) | | Wiadomość: | taki cwany jestes. moze mam lepsze zajecie niz gra w pilke |
| Nazwa: | nowa strona | | Strona: | - | | Czas: | 21.08.2010, o 21:27 (UTC) | | Wiadomość: | czemu na nowej stronie internetowej zostali olani juniorzy?? i w ogole nie ma nic o tej sekcji? Wstyd! bez juniorow by was nie bylo SENIORZY!!!!! |
| Nazwa: | do alan | | Strona: | - | | Czas: | 21.08.2010, o 20:39 (UTC) | | Wiadomość: | naucz sie dziecko grac to wtedy pogadamy, bo w gębie mocny jestes. |
| Nazwa: | Alan | | Strona: | - | | Czas: | 21.08.2010, o 20:07 (UTC) | | Wiadomość: | weż mnie nie denerwuj kretynie |
| Nazwa: | Gość | | Strona: | - | | Czas: | 21.08.2010, o 19:39 (UTC) | | Wiadomość: | Ej mam prośbę może tak by się przydał młodszy rocznik do gry tak np:96 rozpatrzcie to sprawę Pozdro.  |
|
|
 |
|
|
|
|